Yorum Yapın

Yazılımı sürekli geliştirmemiz, Ücretsiz ve otomatik kurulum sağlayan güncellemeler ile; bir kere satın aldıkları programlarının kendilerinden habersiz sürekli geliştirilip güncel sorunlara karşı çözümler üretilmesi bize yüzü gülen ve bizden memnun referanslar sağladı.

Yorum bırakın 1 yıllık destek ücretinden 10% indirimli yararlanın.

Ender DOYURAN
Yalova Önder İnş Gıda. Tic. San. Ltd. Şti.

Comport programını kulanmaya başladığımız andan itibaren işlerimiz düzene girdi, sade anlaşılır program arayüzü var. Yaklaşık 5 yıldır kullanıyoruz. Memnunuz başarılı bir işletme hedefi olanlar için Comport’i öneririm.

Celalettin POLAT
GÖK YAPI İNŞ. MLZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Programı 7 yıldır kullanıyorum, sade, karmaşık olmayan, ilk bakışta anlaşılabilir bir durumdadır, bu programı öğrenmek, bu programda çalışmak için ayrıca bir uzmanlık gerektirmeyen programdır, bu program kurulduğu an kısa bir sürede işlem yapılacak bir altyapısı mevcuttur. İşletmemize ana yardımcı programıdır. İşlerimizin derli toplu olarak tamamını kapsamaktadır. Ayrıca anında istendiğinde yardım alınmakta, destek sağlanmaktadır. isteyenler tereddütsüz sektörlerine uygun olan modülü seçip bünyelerinde oluşturabilir, işlerinde kolaylık sağlayabilirler.

Hüseyin ATEŞ
Kurucu ve CEO, 4NET

Esasında program bana zorla kullandırıldı. Çok direndim, kendimce bir hesap düzeni kurmuştum. Bir gün aslında hiç bir ödeme planımın olmadığını ne kadar kazanıp ne kadar harcadığımı raporlayamadığımı fark ettim. Bunun en önemli faydası beni yıl içinde motive etmesi idi.

Comport’den sonra neredeyse her ay hedeflerim oldu. Her yılımı karşılaştırıp büyüyüp büyümediğimi görmek çok önemli bir hal aldı. Bazı aylar ciro düştüğünde herkes telaş yaparken ve agresifleşirken ben sadece geçen yılların aynı ay gelirlerine bakarak sakince kararlar alabiliyorum.

Programı ortağımın zoruyla kullanmaya başlarken tüm negatifliğimi pozitife çeviren destek ekibine teşekkür ederim 🙂

Sezer DİYEP
Tezray Raylı Sistemler A.Ş.

Her gün kullandığınız klavyeniz hakkında yorum yazmanız ne kadar zor ise bu program için de oldukça zor aslında. Program temel ihtiyaçlarımız arasında hızla yerini aldı. Raporlama ve reçete modülleri ise üretimimizde anahtar rolünü asla kaybetmedi. Çoğunlukla keyfi olan teknik destek ihtiyaçlarımıza ise çalışanlar itiraz etmeden cevap verdiler. Kalıcı bir çözüm istemiştik, Comport bunu fazlasıyla sağladı.

Arzu ARNAVUTOĞLU
Kurucu, Codegen

Çok kısa ve net yazmak istiyorum. O kadar çok muhasebe yazılımı kullandım ki artık en iyisi madem doğru düzgün rapor alamıyorum o zaman Excel kullanayım demiştim. Yani girdiğim bilgilerle hızlı bir şekilde analiz yapamamak beni o noktaya getirmişti.

Comport ile komşu olduğumuzda onları ziyarete gittim, derdimi o kadar uzun anlattım ki bana çok büyük bir demo yapacaklar, özel ekranlar tasarlayacaklar sanıyordum. Fakat onlar bana “bizim ana ekranımız sizin işinizi çözüyor, gidip kendi bilgisayarınıza kurun 30 gün boyunca herkes kısıtsız kullanıyor zaten, 30 gün sonra karar verirsiniz” dediler.

Ana ekranı bir kere gösterdiler ve sadece kayıt süzme mantığını ve alt toplam mantığını gösterdiler. O anda programı ben yazmışım gibi her şey net bir şekilde anladım. Ofisime hızlıca döndüm ve kurdum. Sanırım 6 sene oldu ve teknik desteği sadece 3 veya 4 kere fantazisel sorularım için aradım o kadar.

Herkese teşekkürler.

 
Kurumsallığa ilk adımı, fatura ve ödemelerinizi takip etmeye başlayarak atabilirsiniz.
Copyright © 2015 Comport