Nitelik mi, nicelik mi?

Doğru iş arkadaşı = Yüksek zekâ, alanında uzmanlık, meslek aşkı, optimistik yaklaşım, azim, meraklılık, yüksek motivasyon.

Temel insan kaynakları politikamız “farkı yaratan insandır” ve bu nedenle başarımızın temelinde çalışanlarımız vardır. Firmamızdaki tüm çalışanlarımız yaptığı işin öneminin bilincindedir ve inisiyatif kullanabileceği bir çalışma ortamına sahiptir. Firmamızın insan kaynağı konusundaki birincil hedefi ülkemizin en iyi üniversitelerinde yetişmiş, kendini geliştirmeyi hedefleyen ve şirketimize değer katacak elemanları bünyesine katmaktır. Kaliteli hizmetin ancak eğitimli ve kalifiye bir ekibin elinden çıkabileceğini düşünerek firmamızda çalışan tüm personelimizde bulunan özellikler;
Takım çalışmasına uygun olmak.
Araştırmayı seven ve kendini geliştirmeye açık olmak.
İşi zorluluk olarak görmeyen ve işini yaparken haz duymak.
Konusunda uzman olmak.

Müşterilerimize kusursuz hizmet verebilmek amacıyla satış ve pazarlama ekibimiz 17’in üzerinde sektör tecrübesine sahiptir ve bu 17 sektörün sorunlarını ve çözümlerini bilmektedir. Her yeni müşteriye, sektörüyle ilgili sahip olduğu bilgi ve deneyimleri aktarmak ve gerekirse müşterinin çalışma tarzını değiştirmek satış ve pazarlama ekibin birinci ilkesidir.

 
Kurumsallığa ilk adımı, fatura ve ödemelerinizi takip etmeye başlayarak atabilirsiniz.
Copyright © 2015 Comport